Biura

Aktualne oferty pracy dla Biura

Sprawdź

Działy w OTCF

Dołączając do nas masz możliwość rozwijania się w różnych działach, takich jak:

Działy przygotowania produktu

Działy przygotowania produktu odpowiadają za przygotowanie funkcjonalnych, zgodnych...
Dowiedz się więcej

Działy handlowe

Działy handlowe odpowiedzialne są za współpracę z kontrahentami w Polsce...
Dowiedz się więcej

Działy wsparcia

Działy wsparcia odpowiedzialne są za działania usprawniające funkcjonowanie firmy....
Dowiedz się więcej

Poznaj nasz zespół

Krzysztof

Krzysztof

Główny Grafik

Pracę w OTCF zacząłem w 2010 roku. Po przejściu z agencji reklamowej wielu rzeczy musiałem nauczyć się od nowa, ale te kilka lat spędzone w firmie dało mi poczucie, że praca grafika w firmie odzieżowej to coś to bardzo mi odpowiada.
Grafika ściśle powiązana z modą to wąska specjalizacja, która daje jednak duże pole do popisu. W OTCF mam okazję uczestniczyć w powstawaniu wartościowych projektów i ciekawych kolekcji, a do tego ciągle doskonalić warsztat i się rozwijać.

Bartosz

Bartosz

Global Retail Manager

W OTCF pracuję od ponad 8 lat. Odkąd pamiętam zawsze był to dział handlowy, może dlatego że w tym dziale jest wszystko co sprawia że są emocje, rywalizacja i dynamizm.
Kiedy zaczynałem pracę w 2009 roku była to dla mnie mała firma z aspiracjami, by być czymś więcej niż kolejnym logotypem pośród już znanych brandów. Już wtedy czuło się ducha sportu. Wyzwanie, a później duma z tego co tu i teraz, te słowa są najlepszymi określeniami czasu, który upłynął. Praca w OTCF daje szansę do przedstawiania własnych pomysłów i ich realizacji. Nie znajdziesz tu jednego schematu, utartej drogi czy sztywnych ram. Tu liczy się twój własny pomysł oraz twoja własna inicjatywa. Bardzo ważny w moim życiu jest także sport, który towarzyszy mi na każdym kroku, firma również daje mi możliwość realizacji swoich pasji w tym obszarze. Wspólne treningi ze znanymi sportowcami zawsze motywują do bycia lepszą wersją samych siebie.

Marcin

Marcin

Manager ds. hurtu i stoisk depozytowych

W pracy cenię sobie trzy rzeczy: ludzi z którymi pracuję, ludzi którzy mnie motywują i ludzi którzy mnie inspirują.
Swoją karierę w firmie rozpocząłem w 2008 roku w dziale handlowym na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży. Obecnie jestem odpowiedzialny za sprzedaż hurtową i stoiska depozytowe oraz zespół, z którym realizuję coraz to nowe wyzwania.
Dział hurtu tradycyjnego zajmuje się sprzedażą do klientów multibrandowych oraz stoiskami firmowymi, które nazywamy „Shop in Shop”, czyli sklep w sklepie. Praca w dziale sprzedaży daje ogromną satysfakcję – dynamika zmian oraz warunki rynkowe powodują iż każdy dzień jest inny, nie ma czasu na nudę. Prywatnie, choć nie jestem sportowcem, mam lekkie ADHD pod względem aktywności fizycznej i być może dlatego tak dobrze czuję się rywalizując, bijąc rekordy, a przede wszystkim osiągając wyznaczone cele.
Dzięki OTCF mogę łączyć pracę z pasją sportową. Dodam, że takich ludzi jak ja w firmie jest więcej!

 

Ścieżka rozwoju

Ścieżka kariery w OTCF zaczyna się od stażysty, dalszy rozwój zależy już tylko od Ciebie

Ścieżka rozwoju Ścieżka rozwoju
Dołącz do naszego zespołu! Zobacz oferty pracy
Do góry